SK   |   EN
ÚVOD MONITOROVANIE VOZIDIEL MONITOROVACIE JEDNOTKY VAŠA POŽIADAVKA KONTAKT
ÚVOD

NWS – Net & Web Services, s.r.o. je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnými riešeniami v oblasti IT a bezpečnosti. Je autorizovaným partnerom a distribútorom technológií renomovanej spoločnosti Aldobec Technologies zaoberajúcej sa vývojom, výrobou vysokokvalitných systémov, určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na európskom trhu.

Divízia NWS „LOCATE“ zameraná na predaj, montáže a prevádzku technológií Aldobec bola založená s cieľom uspokojiť všetky požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov s dopytom po profesionálnom a spoľahlivom monitorovaní vozového parku. Divízia je zložená zo zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti monitorovania a navigácie vozidiel. Základným cieľom divízie je poskytnúť zákazníkom produkty a služby vysokej kvality, dostupnosti a požadovanej funkcionality. Našou snahou je vyjsť zákazníkom v čo najväčšej miere v ústrety, snažiť sa splniť všetky ich požiadavky a poskytnúť im možnosť jednoducho si nakonfigurovať výslednú službu podľa vlastných potrieb. Klient je v našej spoločnosti tým, kto udáva potreby a našou úlohou je ich plnenie v čo najvyššej možnej kvalite a v čo najkratšom čase. Týmto spôsobom riadenia nami ponúkané produkty nezaostávajú ani v európskych trendoch a posúvajú nás tak pred ostatných.

V súčasnosti využíva služby a technológie Aldobec množstvo slovenských ako aj zahraničných firiem vrátane on-line monitoringu vozových parkov. Monitoruje sa viac ako 3 500 osobných vozidiel a 8 000 nákladných vozidiel. Produkty, služby a technológie v danej oblasti sú distribuované práve aj spoločnosťou NWS konkrétne jej divíziou LOCATE a to s pokrytím celého územia Slovenskej republiky a Európy.

K významným referenciám ponúkaných technológií a služieb sa radia aj tak zvučný a renomovaný klienti ako napríklad spoločnosť DHL Express (Slovakia) s implementovaným komplexným systémom riadenia a monitorovania kamiónovej prepravy ako aj spoločnosť T – Mobile a ďalší.
© NWS s.r.o., 2011; All rights reserved